Zpět / Magazín

ZlínPlus po prvním měsíci

13. 4. 2014

Je tomu sotva měsíc, co jsme oficiálně odstartovali stránky ZlínPlus. I přes to, že je to relativně krátká doba, jsou vás, vracejících se návštěvníků, dnes už stovky. Pomozte nám v rozvoji stránek a podílejte se na doplnění obsahu.

IMG_0552

Hlavní myšlenkou našeho serveru je objevování a ukazování talentovaných lidí ve Zlíně. (Zatím jsme vám představili dívku, která tvoří originální trička, zavedli jsme vás na autorské čtení mladých spisovatelů, případně na modní přehlídku začínajících návrhářů z oboru Design oděvu UTB.)

1795591_1383266601951481_472974192_n IMG_0474 IMG_9950

Představování příběhů úspěšných Zlínských podnikatelů, stejně jako hledání těch nových, kteří si cestu k velkému úspěchu musí teprve prošlapat. (Už příští týden se můžete těšit na Ondřeje Zárubu – zakladatele tiskárny Z Studio)

Zlín je plný zajímavých lidí. Bohužel ne všechny známe. Naštěstí nám v tom můžete právě vy pomoci. Jste výtvarně nadaní? Perfektní muzikant? Máte začínající firmu a nebo už roky úspěšně podnikáte? Možná, že ne zrovna vy, ale třeba někoho takového znáte. Představte ho nám, a my ho představíme všem. 

IMG_0540

Mimochodem, dále budeme pokračovat i v článcích, které si mnozí z vás oblíbili. Jen v příštím týdnu na vás čeká Vanda a její Jídlo+, vousatý gentleman vám poradí, kde nakupovat, pokud se chcete nechat zarůst, Petr vám poodhalí další část řetězce, který musí proběhnout Než se v sále zhasne. Podíváme se ale nejen do zákulisí, Pája vám představí hru plnou mladých talentů Zlínského divadla a Pavel opět navštíví zlínské kavárny.

Vážíme si toho, že jste s námi a doufáme, že se vám naše stránky líbí. Všichni, kteří se na nich dnes podílí, je dělají čistě pro radost, a proto vaše pochvaly ale klidně i doporučení v komentářích jsou pro nás tou největší odměnou.

Pokud vám na našich stránkách něco chybí, nebo máte návrhy na zlepšení, jsme jedno ucho… Nebo spíš jeden e-mail. Adresa info@zlinplus.cz je to pravé místo pro vaše návrhy, stejně jako komentáře pod články jsou to pravé místo pro vaše pochvaly. 

Autor: Michael Petr

Poslat Tisknout

Komentáře

Posíláte doporučení na článek: ZlínPlus po prvním měsíci

[contact-form-7 id="37" title="Poslat emailem"]

Nahoru