Zpět / Magazín

Z deníku hadrpichny: Jásavá kremace

14. 6. 2014

12. 6. 2014 Netradiční kavárna Slunečnice – Jásavá kremace

Už jste si byli na kafíčko v kavárně Slunečnice? Kafíčko výborné a zahrada kavárny působí jako malý klidný ráj uprostřed Zlína. Když je ještě celá zahrada posetá stánky s oblečením, šperky, doplňky a všechno je barevné a hleďávé, přestává být ráj klidný, nicméně pro hadrnadšence o to víc rajský! Celkově mám zálibu v sekáčích, blešácích a prohrabování starého vyřazeného oblečení. Nevěřili byste, kolik skvělých kousků se dalo najít na Módní kremaci ve Slunečnici. Když totiž třídí šatník módní nadšenci, tak to stojí za to.

Letos proběhl již pátý ročník této akce. Ve skutečnosti jde o to, že proberete svůj šatník, vše by mělo být oprané a v dobrém stavu. Za cenu 100 Kč si koupíte své prodejní místo (výtěžek je určený k provozu Netradiční kavárny Slunečnice) a rozložíte si své obnošené oblečení na svůj kousek ráje.

Dnes se zúčastnilo víc, jak 40 prodejců a z nabídky přecházel zrak.

Letošní novinkou byla možnost prodávat výrobky z vlastní dílny, takže tvůrci, návrháři, designéři a ostatní hadrpichny… příští rok, se na vás těším!! Ke všemu nám vyhrávala příjemná hudba a všude voněly dobroty z venkovního baru…

Zkrátka, dnešní kremaci jsme si moc užily a těšíme se zase příště!! A co vy? Byli jste se ve Slunečnici mrknout a objevili jste nějaké poklady?

Autor: Martina Adamcová

Poslat Tisknout

Komentáře

Posíláte doporučení na článek: Z deníku hadrpichny: Jásavá kremace

[contact-form-7 id="37" title="Poslat emailem"]

Nahoru