Zpět / Magazín

Výkup zlatých šperků za 560 korun gram, neváhejte přijít!

9. 11. 2019

Máte doma zlaté úlomky nebo naopak šperky, které jsou jedinou – avšak nechtěnou – vzpomínkou na bývalou manželku? Potřebujete hotovost a ke zlatu nemáte příliš velký vztah, jen vám tak leží ve skříni a ptá se, kdy na něj konečně přijde po těch letech řada? Potom se nabízí jednoduché řešení, a sice prodat jej do výkupu zlata Zlín, kde nyní dostanete opravdu zajímavou protihodnotu. Výkupní hodnota zlata se totiž nyní zvýšila a 560 korunám českým za každý gram zlata, tomu určitě nelze odolat! Je to historické maximum, co ještě víc dodat?

Výkup zlatých šperků za 560 korun gram, neváhejte přijít!

Každý kousek zlata má svůj příběh a je jistě pravda, že pokud neudělá radost vám, mohl by potěšit třeba někoho jiného – přes profesionální výkup šperků se jistě klenot dostane k adresátovi, jenž jej opravdu ocení. Přijít můžete každý den mezi devátou a sedmnáctou hodinou, ve Zlíně sídlíme na adrese Bartošova 4393 v bezprostřední blízkosti staré radnice. Možná se chcete jen poradit, získat pár důležitých informací, které vám pomohou se rozhodnout. I tehdy jsme tu pro vás!

Použité šperky ještě přece neřekly poslední slovo. Ne vždy je dost peněz na nové a nebojte se, zlatý klenot, jenž donesete do výkupu, ještě najde své uplatnění – rozhodně jej nemá smysl tavit a vyrábět něco úplně nového. Mimochodem, zastavárna Zlín nabízí i prodej těchto šperků prostřednictvím svého internetového obchodu. Prohlédněte si vystavené kousky a možná, že vám některý padne hned do oka? Pak se na něj můžete podívat i naživo a zjistit, jestli je opravdu tak nádherný, jak se zdál být z fotogalerie a především, jestli vám opravdu padne jako ulitý. Za týden už tu možná nebude, takže proč váhat a neprobírat se krásným zbožím už teď? Nakonec, umělecky založené potěší už jen nahlížení do galerie…

 

Autor: Miroslav Žák

Poslat Tisknout

Komentáře

Posíláte doporučení na článek: Výkup zlatých šperků za 560 korun gram, neváhejte přijít!

[contact-form-7 id="37" title="Poslat emailem"]

Nahoru