Zpět / Magazín

Výkup zlata ve Zlíně stoupl

19. 2. 2015

Pokud máte doma nějaké zlato – klidně i úlomky nebo nějak jinak znehodnocené – a potřebujete peníze, je tu pro Vás zajímavý tip. Zastavárna U Radnice vykupuje nejcennější z kovů za rekordní cenu, čtrnáctikarátové zlato za 445 korun gram! Rozhodně proto neváhejte, taková cena tu nemusí být dlouho – vývoj na trhu nelze bohužel předvídat, a dokud je cena takto vysoká, je dobře své klenoty nějak zpeněžit.

Nemáte ponětí, co vlastně doma skladujete? Nevadí, přineste nám svůj poklad a na místě jej oceníme. Takové věci děláme běžně každý den, takže máme jisté zkušenosti. Během pár okamžiků budete vědět, kolik za daný kousek dostanete – pokud se tedy rozhodnete k prodeji, nabídka bude pochopitelně zcela nezávazná. Odpovídá majitel zastavárny ve ZLÍNĚ.

Nevíte si rady s cennostmi po prarodičích? Dostali jste nevhodný dárek v podobě šperku, který tak nějak nesedí k žádné večerní róbě ve Vašem šatníku? Nebo prostě potřebujete jednorázovou finanční injekci a celkem logicky nechcete jít do dluhů a splácet dlouhou dobu jen vysoké úroky? Chcete se zbavit „prokletého“ šperku, kterým Vás obdaroval bývalý partner, se kterým jste se rozešli za ne právě příznivých okolností? Ve všech případech Vám může zastavárna poskytnout velice účinnou a rychlou pomoc.

Zastavárna U Radnice nad restaurací celnice vedle bývalé pošty. Otevřeno každý všední i víkendový den mezi osmou a osmnáctou hodinou. Také je zde velká nabídka šperků na prodej.

Autor: Miroslav Žák

Poslat Tisknout

Komentáře

Posíláte doporučení na článek: Výkup zlata ve Zlíně stoupl

[contact-form-7 id="37" title="Poslat emailem"]

Nahoru