Zpět / Magazín

Výkup šperků a výkup zlata

29. 11. 2017

Zajímavé cenové nabídky, odborné ohodnocení, férové jednání. To vše najdete u nás, ve zlínské zastavárně u radnice v Bartošově ulici nad restaurací Kozlovna. Nebojte se zeptat, dotazy vyřizujeme i online, ve volné chvíli se ale můžete zastavit i osobně. Rozhodně nebude potřeba ze zaměstnání nějak pospíchat, protože večer máme otevřeno až do šesti, a to včetně sobot a nedělí.

Zlaté šperky od vás nejen odkoupíme

Pokud se ale chcete svého domácího zlata zbavit nadobro, třeba proto, že zásnubní prsten vám dal bývalý partner, rozhodně nás oslovte také. Akční cena 520 korun za gram zlata, vykupujeme zlaté šperky v dobrém stavu. Prsteny, řetízky, náhrdelníky, náušnice a spoustu dalších drobností, za které dostanete odpovídající protihodnotu. Zlomkové zlato vykupujeme za 460,-Kč za gram.

Máme také dlouhodobou akci na výkup šperků, jeden gram čtrnáctikarátového šperku za 520 korun českých s tím, že odečítáme kameny. Nechte si za kvalitní kousek poctivě zaplatit, udělejte si radost něčím jiným – třeba i z naší pestré nabídky, jednoduše – doslova kus za kus. K dispozici máme několik desítek atraktivních kousků, nabídka se neustále obměňuje.

Máte doma klenoty, které chcete zpeněžit? Doneste je do naší zastavárny u radnice

Transparentní přístup je zaručen, nebojte se nátlaku nebo neférovosti. Ocenění šperku, který nám donesete, bude zcela zdarma, nabídka je naprosto nezávazná. Rozmysleli jste se o prodeji rodinného zlata v sobotu? Nechcete už snubní prsten od bývalého vidět na stolku ani den? Potřebujete hotovost a máte doma zlato, které můžete postrádat? V každém případě zavítejte do naší zastavárny a nějak se jistě domluvíme. Otevřeno je každý den v týdnu od osmi do osmnácti hodin, máte tedy prakticky týdně až sedmdesát hodin na to, abyste k nám zašli…

Zastavárna & Bazar Zlín – U radnice
Bartošova 4393, 760 01, ZLÍN (nad restaurací Kozlovna)
Otevřeno: Po-Ne: 8:00 do 18:00 hodin
GPS: 49°13’36.277″N, 17°39’56.623″E
Odkaz na mapu

Telefon: +420 608 943 413
E-mail: zastavarnauradnice@gmail.com
Web: www.zastavarnauradnice.cz

Autor: ZlínPlus.cz

Poslat Tisknout

Komentáře

Posíláte doporučení na článek: Výkup šperků a výkup zlata

[contact-form-7 id="37" title="Poslat emailem"]

Nahoru