Zpět / Magazín

Vousatý gentleman 5.díl: Kde nakupuji vousáči

14. 4. 2014

Pěstujete si knír, nebo máte plnovous a nastal čas, kdy potřebujete vytvořit stylový tvar nebo si navoskovat knír a nevíte, kde si koupíte vysněné přípravky, které vám otevřou nové možnosti? V zahraničí je jich opravdu mnoho, ale u nás se dá na jedné ruce spočítat, kolik obchodů se věnuje přípravkům na vousy.

Já osobně mám dobrou zkušenost z přípravky od české firmy upravse.cz, která dováží převážně z Velké Británie, Irska, Německa a USA. Mají zde klasiku jako vosk na knír, jenž nemůžete minout. Já u tohoto vosku začal. Určitě kupte vosk i s kartáčkem, ten vám pomůže vytvořit potřebný styl. Na kníry není nic lepšího. Najdete zde ale i přípravky na holení, mýdla, holicí břitvy a stojánky.

stern_sadabeard_brew_balm_wilderness

Škoda, že se u nás neprodává hydratační pěna na vousy od legendárního holičství MURDOCK. Tuto pěnu si nanesete prsty do vousů a její vůně aloe vera vám dodá svěžest a udrží tvar vašeho plnovousu po celý den. Když jsem ji vyzkoušel v Londýně, nechtěl jsem již nic jiného. Bohužel cena poštovného z Londýna je velká, a proto nezbude jen doufat, že česká firma upravse.cz nám ji brzy přinese za rozumnou cenu.

1173838_10152008815975172_367947992_n

Proto všem vousatým gentlemanům doporučuji projít si web upravse.cz , vybrat a vyzkoušet. Vaše zkušenosti pište do diskuze budeme rádi, když se nám svěříte, jaká byla vaše cesta k dokonalým vousům.

Autor: Miroslav Žák

Poslat Tisknout

Komentáře

Posíláte doporučení na článek: Vousatý gentleman 5.díl: Kde nakupuji vousáči

[contact-form-7 id="37" title="Poslat emailem"]

Nahoru