Zpět / Magazín

Vousatý gentleman 11. díl: styl „Hulihee“

7. 9. 2014

Tento střih má původ na Havaji. Poznáte ho podle velkých kotlet spojených se správně upraveným knírem. Slovo Hulihee znamená něco jako „otoč se a uteč“, což je vůči tomuto stylu trochu nespravedlivé. Zase tak moc totiž hrůzu nenahání.

 

Co dělat pro dosažení tohoto střihu:

Nechte vousy růst minimálně po dobu čtyř týdnů. Potom si oholte bradu a oblast těsně pod ní kolem krku a následně ji udržujte vyholenou. Knír a licousy zanechte neporušené. Vrchní linii vousů na tvářích ponechte v přirozené podobě nezastřižené. V nutném případě ji můžete upravit pomocí holicího strojku, pokud by vaše vousy rostly příliš vysoko a divoce. Pokud se rozhodnete začistit vrchní linii pomocí břitvy, vytvořte horní okraj vousů podél přirozené hranice jejich růstu až k ústům. Použijte nůžky na zastřihování kníru a udržujte úhlednou délku zhruba centimetr a půl.

Vousatý gentleman 11. díl: styl „Hulihee“

Pokud chcete upravit tvar vašich dlouhých kotlet a učinit ho více „prostorovým“, použijte trochu zpevňujícího vosku a domodelujte hřebenem. A buďte si jistí, že se na ulicích (vlastně i všude jinde) stanete nepřehlédnutelnými.

Autor: Miroslav Žák

Poslat Tisknout

Komentáře

Posíláte doporučení na článek: Vousatý gentleman 11. díl: styl „Hulihee“

[contact-form-7 id="37" title="Poslat emailem"]

Nahoru