Zpět / Magazín

Technologie+: App Vision

24. 4. 2014

Zlínská společnost App Vision je vývojářské a grafické studio, které se zabývá vývojem mobilních aplikací pro platformy iOS a Android. Věnují se nejen zakázkové výrobě mobilních aplikací pro veřejnost, ale i interním aplikacím a jejich implementací do firem.

Nyní na trh přináší mobilního průvodce městem Hluboká nad Vltavou a jeho okolím. Co vše nám tento průvodce přináší a jaký s ním bude výlet? Pojďme se podívat!

V aplikaci uživatel nalezne vše, za čím do tohoto města míří.

Ať už jedete za relaxací, nebo na romantický víkend, pomůže vám tato aplikace naplánovat celou trasu. Ihned z telefonu si můžete zarezervovat hotel, nebo večer v restauraci. Dokonce doporučí místa, která stojí za to. U každého objektu máte k dispozici fotku, informace o místě i kontakty.

Pokud chcete svůj pobyt v Hluboké prožít spíše aktivně, máte možnost si sestavit celý výlet. Máte na výběr z mnoha zážitků, kterým se můžete věnovat buď samy, nebo s celou rodinou. Díky implementované GPS navigaci se navíc určitě neztratíte.

Všechny naplánované trasy si můžete uložit a při příští návštěvě se k nim vrátit.

hluboka_2_App-Vision

I když je aplikace ve dvou jazycích (čeština/angličtina), nemusíte si s nastavováním lámat hlavu. Sama rozpozná v jakém jazyce máte nastavený telefon a přizpůsobí se. Je určena uživatelům, kteří používají chytrý mobilní telefon s platformou iOS nebo Android. Tady je drobná nevýhoda pro uživatele Windows, kteří si bohužel musí vystačit s papírovou mapou.

Tento průvodce vám zpříjemní cestování a narozdíl od infocentra, je vždy otevřený a příjemný na pohled. Pokud se chystáte do Hluboké, není nad čím váhat. Aplikace je totiž ke stažení zdarma jak na Apple Store tak na Google Play.

Autor: Michael Petr

Poslat Tisknout

Komentáře

Posíláte doporučení na článek: Technologie+: App Vision

[contact-form-7 id="37" title="Poslat emailem"]

Nahoru