Zpět / Magazín

Vousatý gentleman 8. díl: Návštěva Murdock holičství v Londýně

5. 5. 2014

Aneb luxus pro vaše vousy…

Murdock holičství v Londýně navštívila naše redakce v rámci série článků Vousatý gentleman. Chcete zažít atmosféru opravdového luxusu a dokonalého servisu svým vousům? Musím říct, MURDOCK je to pravé.

V centru Londýna má Murdock více poboček, ale i tak je zde pořád plno. Pokud se budete chtít oholit a ostříhat, nebo jen zastřihnout vousy, musíte se dopředu objednat. Po třech dnech čekání jsem se dočkal i já. Když vejdete do holičství, jste jako v jiném světe. Spíš v nebi pro vousaté gentlemany. První, na co se vás zeptají, zda si dáte whisky nebo pivo. Interiér je dokonalý, vše chcete mít doma, od hrníčku až po zrcadlo. Sedám si na pohodlné křeslo a říkám si: „Tohle chci i ve Zlíně.“ S holičem proberu střih a jde se na věc. Chlapy od Murdocka vědí, co dělají, chodí k nim slavní vousáči jako je třeba Ricki Hall. Stříhání vlasů a vousů trvalo necelou hodinu. Užíval jsem si to, konečně jsem nemusel kontrolovat každý pohyb nůžek. Holiči prostě vědí, jak na to.

Jen těžko mohu vyjádřit atmosféru. Snad vám prozradí více fotografie 🙂

murdock salon london

A pokud vás zajímá, kolik za takové služby zaplatíte? Na české poměry jde od nadstandard. Cena ostříhání a zkrácení vousů vyjde na 1300,-Kč, ale za ten zážitek to prostě stojí. Po návštěvě u holičů v MURDOCK budete plní motivace a odhodlaní bojovat o svůj plnovous.

Pěstujte vous a pyšněte se!

Autor: Miroslav Žák

Poslat Tisknout

Komentáře

Posíláte doporučení na článek: Vousatý gentleman 8. díl: Návštěva Murdock holičství v Londýně

[contact-form-7 id="37" title="Poslat emailem"]

Nahoru