Zpět / Magazín

Z deníku hadrpichny: 1. díl

17. 3. 2014

Někomu jen stačí nemít holý zadek, jiný potřebuje být sladěný do nejmenších detailů, a pro někoho to může být zase prostředek k vyjádření životního postoje. Každý vnímáme odívání a styl jinak. Móda a oblečení nás však obklopuje ze všech stran. Všichni si potřebujeme na sebe ráno něco obléct, obout, případně se ozdobit a v některých případech tím světu něco říct. Pro ty z vás, kteří vnímáte oděv jinak něž pouhé pokrytí těla, budu získávat informace z módního dění ve Zlíně. Zaměřím se na kulturně módní akce, styl zlíňáků v ulicích, zajímavé zlínské firmy, které tvoří módu, nebo se o to alespoň snaží, ukryté malé tvůrce, kteří mají světu co říci a ani o nich nevíme, trendy sekáčů a hrabáren, módní úchyláky, kteří si zaslouží naši pozornost… Krátkými články, rozhovory a fotogaleriemi, vám přiblížím módní Zlín tak, jak ho vidím já.

IMG_9771 – obnovený

Nejbližší příležitost pokochat se tvorbou nastane už ve čtvrtek 20. března na charitativní módní show studentů UTB, pořádanou pro neziskovou organizaci Pečovatelství a ošetřovatelství Dotek Vizovice. Letošní ročník nese název “Origami”, na dané téma šaty vytvořily návrhářky Designu oděvu Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně. Vše vypukne v 19 hodin, v Baťově institutu 14|15 a součástí bude dražba vystavovaných modelů. Výtěžek z celé akce poputuje na financování polohovacího lůžka pro organizaci Dotek.

Pokud máte rádi módu, studentskou tvorbu, charitu, dražby, welcome drinky, galavečery, čtvrteční ponocování, nebo origami, rozhodně si tuhle událost nenechte ujít!

Facebook akce: https://www.facebook.com/events/1476986162520609/

 

Fashion show Dotek

Fashion show Dotek 

Autor: Martina Adamcová

Poslat Tisknout

Komentáře

Posíláte doporučení na článek: Z deníku hadrpichny: 1. díl

[contact-form-7 id="37" title="Poslat emailem"]

Nahoru