Zpět / Jídlo

Na kafe ve Zlíně

5. 1. 2014

Zlín je živé město plné lidí, z nichž velká část je tvořena mladými studenty. Mládež se chce často bavit, a proto se setkávají v mnoha podnicích a klubech na různých společenských akcích, koncertech a večírcích. Po vydařeném večeru plném zábavy, tance, navazování nových kontaktů a konverzacích o všem možném a nemožném, přichází ráno (pro některé odpoledne), kdy je dobré zkontrolovat zůstatek peněz, přítomnost klíčů od bytu a funkčnost mobilního telefonu. Při této příležitosti se může o pozornost přihlásit lístek s telefonním číslem sympatické slečny, který jste si domů přinesli s příslibem pokračování příjemné atmosféry třeba u kafe. Teď už zbývá jen ji pozvat. Ale kam?

Samozřejmě je tohle pouze jedena z mnoha situací, které mohou nastat, a podobných scénářů si každý může vymyslet spousty. My se budeme zabývat spíše poslední fází a to, kam zajít ve Zlíně na kávu. Naším úkolem tedy bude vyhledat zlínské kavárny a zjistit, do které stojí za to si zajít posedět a co Vám mohou nabídnout. Sledovat budeme několik aspektů, ze kterých si pak návštěvník bude moci ujasnit, které kávou provoněné místo je pro něho to pravé.

Výsledkem pak bude přehled o tom, jak je konkrétní kavárna vybavena, cenově nastavena, bohatá na výběr nápojů a pochutin, zda personál rozumí své práci a případně, proč je dobré zajít si od denního shonu odpočinout právě sem.  

Autor: Pavel Štefka

Poslat Tisknout

Komentáře

Posíláte doporučení na článek: Na kafe ve Zlíně

[contact-form-7 id="37" title="Poslat emailem"]

Nahoru